YAZAR
Justin Cronin
DOSYA BOYUTU
5,15 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786050918755

Bir On İki kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! On İki kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Justin Cronin tarafından yazılmıştır.


Hiçlikten Gelen Kız üçlemesinin ikinci kitabı...On İki, soluk soluğa okunan, temposu hiç düşmeyen destansı bir roman... Amerikan ordusunun yürüttüğü Nuh Projesi korkunç bir felaketle sonuçlanmıştır. İnsanlık virallerin hüküm sürdüğü vahşi bir dünyada var olma mücadelesini sürdürmektedir.Projeye dahil edilen 12 denekten yayılmış virüsü durdurmanın tek yolu, onları bulup ortadan kaldırmaktır. On İki'yi yok etmek, takipçilerini de yok etmek anlamına gelecektir. Birbirlerinden kopmalarından beş yıl sonra Hiçlikten Gelen Kız Amy, Peter, Alicia, Michael, Hollis ve diğerleri yeni, acımasız bir düzenin kurulduğu karanlık bir dünyada güçlerini birleştirip On İki'yi alt etmeye çalışacaklardır.On İki, Hiçlikten Gelen Kız'dan bile daha iyi. -The Plain Dealer- Çok heyecanlı... Cronin usta işi mitolojisine yeni, tekinsiz öğeler ekliyor. Büyüleyici, duygusal ve eğlenceli.-The San Diego Union-Tribune-Cronin iki farklı düzeyi tutturan ender yazarlardan... İncelikle işlenmiş edebi kurguyu soluk soluğa heyecanla harmanlıyor.-Fort Worth Star-Telegram-Elinizden bırakamayacaksınız.-San Francisco Chronicle-(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 596Baskı Yılı: 2014e-Kitap: Sayfa Sayısı: 562Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Doğan Kitap 


Böylelikle, ismini Romalıların ilk kodlaştırma girişimi olan XII Levha Kanunları'ndan (M.Ö. V. Yüzyıl) alan On İki Levha Yayıncılık, birbirinden değerli eserlerle yayın hayatına başladı.